תוספות ומילוי שיער

חיים סיון – מומחה להארכות ומילויי שיער ומדריך מעצבי שיער בארץ ובחו"ל. חיים סיון מהראשונים שהביאו לארץ את תוספות השיער לפניי כ- 20 שנה.

לפני 6 שנים הוסמך ע"י היירדרימס  העולמי  ל- hairdreams expert . (מומחה להארכות ומילוי שיער).

בסלון חיים סיון תמצאי מחלקה נפרדת ודיסקרטית, מחלקת V.I.P. ליעוץ אישי ומקצועי להארכות ומילויי שיער של היירדרימס – השיטה המובילה והטובה בעולם.

100% שיער טבעי, חיבור דק במיוחד מבוצע ע"י מחשב, מה שמבטיח אפס נזק לשיער.

כמו כן אני מזמין אותך להתפנק בקומפלקס חדשני ומפואר – 150 מ"ר של מחלקות לכל שירותיי השיער והיופי…להתראות.

חדש אצל חיים סיון – טכנולוגיית לייזר ננו למאמר בנושא לחצי כאן.

כשאת עושה תוספות שיער הן אמורות ללוות אותך לפחות חצי שנה. בשל כך, חשוב לבחור את בעל המקצוע המיומן המקצועי וזה שמשתמש בחומרים והציור הטובים והעדכניים ביותר (כאן אין אופנה, כאן זה הבריאות של שיערך והמראה הטבעי שבטח חשוב לך). בכדי להבטיח שתעשי את הבחירה הנכונה, אנחנו ממליצים לך להתמקד במספר נושאים חשובים, זאת כדי שגם את תדעי לשאול את השאלות הנכונות ולא ליפול בפח.

1. מעצב השיער
בחירת מעצב השיער שיבצע את מלאכת הרכבת תוספות השיער לא תעשה לפי כמה הוא מפורסם או כמה הוא יודע לעצב שיער. אלה הן שניי התמחויות שונות עיצוב שיער ותוספות שיער ואין להקל בזה ראש. חשוב לדעת מהו הנסיון שלו בתוספות שיער, עם איזה שיער ועם איזה ציוד הוא עובד ואפילו לבקש טלפונים של ממליצות אל תקלי בזה ראש.

2. אבחון ראשוני לפני תוספות שיער
אבחון נכון ומקצועי הוא אחד הדברים החשובים ביותר לפני כניסה להליך של תוספות שיער חשוב שמעצב השיער יעשה אבחון מקצועי שלצערי רוב אלה שמתעסקים בתוספות שיער לא למדו ולא התעמקו בנושא זה.
חשיבות האבחון לפני תוספות שיער היא הכרחית כדי למנוע מראש איזה שהו נזק ולו הקטן ביותר לשיער הטבעי שלך.יש להתייחס למצב הבריאותי של השיער שלך, לעובי השיער שלך לעומת השיער שמוסיפים לך כמו כן חשוב לבדוק אם שיערך שביר או פגוע וזאת כדי למנוע את החמרת מצבו.

3. איכות השיער של התוספות- מה את צריכה לדעת?
בדרך כלל סוגי השיער לתוספות שיער מתחלקים לשניים שיער אסייתי ושיער אירופאי ברוב המקרים השיער האסייתי לא מתאים לישראליות וזאת

יותר הן מבחינת בריאות השיער ואין מהבחינה האסטטית. המינוס בשיער האירופאי לתוספות שיער הוא מחירו היקר יחסית אך בכל זאת אם בחרת בשיער האירופאי בדקי לפני שאת נכנסת לתהליך שהשיער מגיע עם התוית המקורית מחו"ל ושכתוב 100% שיער טבעי השוק מלא בשיער מעורב מכל מיניי מקומות בעולם .שיער שלא מתאים ללקוחה הישראלית ולא אחת הוא מעורב בשיער מזנב של סוס.

4. חיבורים
ברוב המקרים הגדול משתמשים בדבק (פולימר) חומר שמזיק מאוד לשיער כשאת תוצאותיו את רואה בזמן הפירוק של תוספות השיער.החומר המומלץ ביותר הוא הקרטין זהו החומר העיקרי ממנו בנוייה השיערה שלנו ולכן אינו מזיק לה כלל וכלל.תוכלי לשמוע מלא מעת מעצבי שיער שהם קונים בעצמם את הקרטין ומרכיבים אותו לשיער. חשוב שתדעי שאין חיה כזאת. הקרטין מגיע מחו"ל כמקשה אחת מורכב לשיער וזו סיבה נוספת לבדוק אם ישנה התוית המקורית מחו"ל על חבילת השיער.

5. התאמת צבע
כדי שתוספות השיער ירגישו כחלק אינטגרלי עם השיער שלך חשובה מאוד התאמת הצבע בין תוספות השיער לצבע שיערך וכאן חשוב מאוד הניסיון של בעל המקצוע .בנוסף כשאת במקום נסי להתרשם ממלאי השיער לתוספות אשר בראשותו האם הוא מגוון ורחב מה שמאפשר לו להתאים לך בצורה הכי מדוייקת את תוספות השיער.

6. מקצועיות
חשובה מאוד צורת הפיזור של החיבורים,המיקום של כל חיבור וחיבור על מנת שלא תרגישי את משקל תוספות השיער על ראשך כמו כן שתהיה לך האפשרות לאסוף את השיער מבלי שיבחינו בחיבורים.
בנוסף חשוב שתדעי שאם את בידיים מקצועייות ומיומנות את לא אמורה לבלות חצי יום במספרה . מעצב שיער מקצועי ובעל נסיון אמור לסיים עבודה של ראש (100יחידות) בכשעה אחת בלבד.

7. שיטות קיימות לתוספות שיער.
ישנן לא מעט שיטות לתוספות שיער, חשוב מאוד שתכירי את העיקריות מבינהן שקיימות היום בשוק ותדעי ממה להזהר ומה לדרוש.

  • שיטת החרוזים (רינגים) – את תוספות השיער יחד שיערך משחילים לתוך חרוז מתכת ובעזרת פלייר לוחצים את חרוז המתכת על שיערך.אם הלחץ עם הפלייר יהיה חזק מדיי שיערך יתקצץ ואת זה תרגישי אחרי הפירוק של תוספות השיער.זה מינוס אחד של השיטה ומינוס שני הוא כמות הנפילות מנסיוני הרב ראיתי לא מעט בנות שאחרי חודשיים לא נשאר להם אפילו 50% מכמות התוספות ושלא לדבר על הנזק לשיער.
  • שיטת הדבק - ישנם לא מעט דבקים בשוק חלקם באישור משרד הבריאות וחלקם לא יש להזהר. המינוס הגדול בחלק מהדבקים הוא חוסר יכולת התימרון עם השיער ובחלק אחר מהדבקים הוא הנפילות המרובות ואני לא מציין את הדבקים שללא אישור משרד הבריאות.
  • הלחמה - ישנם מספר שיתות להלחמת שיער לרוב מעצבי השיער עובדים עם מלחם פשוט ללא יכולת לווסט את הטמפרטורה (טמפ' גבוהה מדיי תזיק לשיערך טמפ' נמוכה תקטין את השרידות של תוספות השיער על ראשך.

לעומת זאת קיימים בשוק שניי מחשבים לחיבור תוספות שיער של שתיי חברות מובילות בשוק העולמי והישראלי. היתרון הגדול בחיבור תוספות שיער ע"י מחשב – שאין חשש לבריאות שיערך המחשב יודע לבקר את הטמפרטורה של החיבור לעובי שיערך שמצד אחד לא יזיק ומצד שני השרידות תהיה אופטימלית.

מאת – חיים סיון, מומחה בעל שם עולמי להארכות ומילוי שיער, מעביר סמינרים והדרכות בעולם ובעל נסיון של 20 שנה בתוספות שיער.