שיער דליל אצל נשים

שיער מלא או דליל ישפיע מאוד על מצב הרוח של האישה, נשים רבות מתמודדות עם דלילות שיער קלה עד קשה. הסיבות להידלדלות שיער הינן רבות ושונות. לרוב מנטייה גנטית מולדת ועד הפרעות בתפקוד בלוטת התריס, חשיפה לרעלים, לחץ נפשי, דיאטות קיצוניות או אנורקסיה, חוסר במינרלים, ברזל, אבץ, מגנזיום ועוד.

ברוב המקרים ישנם פתרונות לעיבויי ומילויי השיער בצורה מושלמת. היום ניתן למצוא פתרון לכל התקרחות או התדלדלות שיער.

אצל חיים סיון תמצאי את השיטות המתקדמות ביותר למילוי השיער וללא כל סיכונים. השיער טבעי ובאיכות מעולה, את התוספת מכינים בהתאמה אישית לפי מידות הראש, התאמה מושלמת של גוון השיער ואפילו גוונים, התאמה של מרקם השיער (חלק, גלי או מתולתל) כך שהמראה טבעי לחלוטין.
תוספת השיער מרגישה, מתנהגת ומתמזגת עם שיערך הטבעי בצורה מושלמת כך שלא ניתן להבדיל בין התוספות – לשיערך הטבעי ולא פחות חשוב – אין כל מגבלות על פעילותייך השוטפות ועל אורח חייך.

טיפ: חשוב מאוד לבדוק – האם מעצב השיער מוסמך לעסוק בתוספות ומילוי שיער. מהי ההכשרה המקצועית שלו? האם יש לו תעודה מתאימה? מילוי שיער זו התמחות. האם היית הולכת לרופא לניתוח שלא בתחום ההתמחות שלו? יש חשיבות מכרעת לניסיון והידע של מעצב השיער.

חיים סיון עבר התמחות באוסטריה ובעל תעודת מומחה – בשיטה למילוי ועיבוי שיער דליל עם הדמיית קרקפת, עוסק בהארכות ובמילוי שיער כ- 22 שנים ומדריך מעצבי שיער בארץ ובחו"ל.
חשוב - כל התהליך מתבצע ע"י חיים סיון בלבד, במחלקה דיסקרטית – Private Room.
לקביעת תור ליעוץ צלצלי עכשיו 9671455–03.

ThinningHair2 ThinningHair1לתגובות או שאלות